O nas

Jesteśmy wiarygodnym i niezawodnym partnerem. Zapewniamy ilość i gwarantowaną jakość dostarczanego towaru w bardzo rozsądnej cenie. Dzięki temu cieszymy się stale rosnącym zaufaniem i uznaniem naszych klientów.

Info +48 17 777 01 48

Zdjęcie mapy europy
Zdjęcie samochodu z paletami
OPIS Z CMS

Lider w
logistyce palet

ART-PACK Sp. z o. o. [ART-PACK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością] - dystrybutor palet drewnianych, kołnierzy paletowych i elementów do produkcji palet. Jakość naszych towarów i usług jest naszym priorytetem. Współpracujemy z producentami z różnych branż handlowych, którzy używają europalet do przechowywania i transportu swoich produktów. Naszymi klientami są również firmy handlowe uczestniczące w handlu paletami drewnianymi, a także klienci indywidualni.


Codzienne poszerzanie horyzontów handlowych pozwoliło nam rozwinąć sieć klientów w kraju i wprowadzić proces internacjonalizacji w naszej firmie. Obecnie eksportujemy nasze towary do wielu krajów Europy Środkowej i Zachodniej, w tym do Niemiec, Austrii, Włoch, Francji, Słowacji, Czech, Bułgarii i Rumunii.

Wieloletnie <br> doświadczenie
Wieloletnie
doświadczenie
Terminowość <br> zamówień
Terminowość
zamówień
Wysoka <br> jakość
Wysoka
jakość
Towar sprzedajemy na terenie całej EuropyZapewniamy transport.

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty.

Towar sprzedajemy na terenie całej Europy

Kontakt

Jeżeli chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź przez nasz formularz kontaktowy.