O nas

Współpraca z nami gwarantuje Państwu nie tylko wysoką jakość produktów, ale także terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny. Nasz profesjonalny zespół z przyjemnością udzieli wszelkich informacji i doradzi rozwiązania najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

Info +48 17 777 01 48

Zdjęcie mapy europy
Zdjęcie samochodu z paletami
OPIS Z CMS

Lider w
logistyce palet

Art-Pack to rzetelna firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Nasza marka znana jest nie tylko w Polsce, ale także w całej Unii Europejskiej. Zostaliśmy również laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2024.

Specjalizujemy się w sprzedaży opakowań drewnianych niezbędnych w wielu branżach, m.in. farmaceutycznej, spożywczej i innych, gdzie jakość musi być utrzymana na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i bogatemu doświadczeniu udało nam się zdobyć wielu klientów i jesteśmy dostępni w 14 państwach Unii Europejskiej. Dołącz do nas już teraz i skorzystaj z naszej wysokiej jakości oraz wsparcia naszego doświadczonego zespołu.

Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi warunkami płatności, które sprawiają, że współpraca z nami jest nie tylko efektywna, ale również wygodna dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Art-Pack to nie tylko najlepsze produkty, ale również partnerskie podejście i zaangażowanie w każdy projekt.

Wieloletnie <br> doświadczenie
Wieloletnie
doświadczenie
Terminowość <br> zamówień
Terminowość
zamówień
Wysoka <br> jakość
Wysoka
jakość
20 lat doświadczenia w branży- najwyższa jakość produktów
- konkurencyjne ceny
- elastyczne warunki płatności

20 lat doświadczenia w branży

Kontakt

Jeżeli chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź przez nasz formularz kontaktowy.